“Farkla Bakmak” Ebru ve Fotoğraf Sergisi

27 Ağustos 2015
Zihinsel Engelli Çocuklara Destek Olunacak…

İzmir’de gerçekleştirdiği etkinliklere kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sağlayan Kedi Kültür Sanat Merkezi, yeni sezonu ebru ve fotoğraf sergisi ile açıyor. Zihinsel engelli çocukların yararına gerçekleştirilecek ve 1 Eylül’de açılışı yapılacak serginin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Farkla Bakmak…
“Farkla Bakmak” isimli sergi 8 Eylül’e kadar Kedi Kültür Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin ziyaretine açık kalacak. Esra Dereobalı Farkındalık Atölyesi’nin Pembe Bağcık Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi katkılarıyla hazırladığı ebru ve fotoğraf sergisi sanatın sınırsızlığını ve insanın sanat ile olan bağlarını bir kez daha sorgulama imkanı sağlayacak.

Sanatseverlere çağrı…
Yeni sezonun açılışını ebru ve fotoğraf sergisi ile gerçekleştireceklerini dile getiren Kedi Kültür Sanat Merkezi Koordinatörü Deniz Can, bu sezon sanatseverlere görsel bir şölen sunacaklarını söyledi. Yeni sezonda da birbirinden farklı ve İzmir kültür ve sanat hayatına yeni soluklar getirecek etkinliklere imza atmak istediklerini anlatan Can, “1 Eylül’de açılışımızı çocuklar yararına bir sosyal sorumluluk projesi ile yapıyoruz. Farkla Bakmak Ebru ve Fotoğraf Sergisi sanatın sınırsızlığını ve sanatla insanın ilişkilerini sorgulayacak. Sezonumuzun ilk etkinliğine tüm sanatseverleri bekliyoruz” dedi.

Did you like this? Share it!

0 comments on ““Farkla Bakmak” Ebru ve Fotoğraf Sergisi

Comments are closed.